Hakkımızda


ASGOLDAS
TEKSTİL

 • HAKKIMIZDA
 • 1999 yılında Bursa’da eşarp ve şal alanında faaliyete başlayan firmamız, kaliteden ödün vermeyerek imal ettiği ürünleriyle beğeni toplamış, ürettiği kaliteli ve ekonomik ürünlerle Türkiye’nin saygın firmaları arasında yerini almaya başlamıştır. 2006 yılında Asgoldas Tekstil San. Tic. Lmt. Şti. olarak yeniden yapılanma oluşturularak, Bursa Küçükbalıklı Sanayii’nde 2.500 m2’lik fabrikamızda daha büyük çapta üretime geçilmiş, Cumhuriyet caddesi Doruk Çarşı’sında ve İstanbul Sultanhamam’da toptan satış mağazalarımız açılmış, yurtiçi esnaflarımıza rut planlaması yapılarak tur ekiplerimiz tarafından ziyaret edilmeye başlanmıştır. Ayrıca Tahran’da İran geneline satış yapan toptan satış mağazamız bulunmakta olup 2017 yılında da Endonezya’da toptan satış mağazası açılarak, yurtdışı’nda da yapılanma çalışmalarına hız verilmiştir. Eylül 2018’den itibaren, Dokuma alanında da faaliyet göstermeye başladık. NOSAB’da 6.000 m2 lik fabrikamızda, dokumadan mamüle üretimimizi kendi bünyemizde yapmaktayız.
 •  MİSYON
  • Eşarp kullanımının bir kültürü temsil ettiği inancıyla, tesettür giyimi tercih eden veya etmeyen bütün bayanlara hitap etmek amacıyla eşarbın tarihsel kültüre ait olduğu benimsenmiştir.
  • Eşarp sadece bir başörtüsü olmaktan ziyade bir moda kültürüdür.
  • Eşarp saçları örten bir aksesuar olmakla birlikte, bazen zarif bir bayanın boynunu süsleyen şık bir aksesuar, bazen bayanların çantasında bulundurduğu hobisi, bazen güzel bir kostümün şık bir tamamlayıcısı, bazen de giyimin modern bir parçasıdır.

  VİZYON

  Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşteri odaklı, güvenilir, kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlarda, modanın trendlerini yakından takip ederek en şık eşarp ve şalları üreterek insanlığa hizmet etmek amacıyla, sektörde hak ettiği yerini alan bir şirket olmayı hedefliyoruz. Yenilikçilik, devamlılık ve daima daha iyisini üretmek ve en ekonomik fiyatlarda müşterilerimize sunmakta iddialıyız.